Pohár SSK Slatina Brno 2.kolo 2.12.2023 - Výsledkové listiny

Výsledková listina Podzimní cena SK Moravia Brno VzPi60 SH1Ve spoluprási s SK Moravia Brno jsme uspořádali závod "Podzimní cena SK Moravia Brno" v disciplíně VzPi60 SH1.
Výsledkové listiny závodu jsou ke stažení zde.

Pohár SSK Slatina Brno 2023-2024 - propozice, přihlášky

Juniorský mistr ČR ve střelbě ze sportovní kuše (10m) pro rok 2023 je z Brna


Juniorský mistr ČR ve střelbě ze sportovní kuše (10m) pro rok 2023 je z Brna.
Velmi úspěšné bylo pro střelce SSK Slatina Brno letošní mistrovství ČR ve střelbě ze sportovní kuše 2023 konané 21. 10. 2023 na střelnici SSK Sezemice. Mistrem republiky se zde v juniorské kategorii U23 stal Ondřej Zaplatílek, v kategorii žen pak stříbrnou medaili vybojovala Markéta Nykrýnová, bronz si odvezla Kateřina Ostrá. Mezi muži pak bronzovou medaili získal Stanislav Hlaváček.

Dvakrát bronz z Mistrovství ČR v kulových disciplínách 2023


Dvakrát bronz z Mistrovství ČR v kulových disciplínách 2023.
Na letošní malorážkové mistrovství republiky jsme se kvalifikovali opět ve velkém počtu a zastoupení jsme měli ve všech puškových disciplínách mimo kategorie žen.

Finále Českého poháru mládeže a Českého poháru - Kontrolního závodu reprezentace 2023


Začátkem září se naši mladí střelci a střelkyně zúčastnili finále Českého poháru mládeže 2023 (dorost) a Českého poháru - Kontrolního závody reprezentace 2023 (juniorské kategorie) v Plzni.
Největší úspěch zaznamenal Albert Srník, který ve finále disciplíny vzduchová puška 40 ran dorost získal pohár za druhé místo. Berťasovi gratulujeme a všem našim finalistům a finalistkám děkujeme za reprezentaci našeho střeleckého klubu.
Kompletní výsledky najdete zde:

Neobvyklý sportovní výkon Standy HlaváčkaO víkendu 22.-24.9.2023 se náš člen Standa Hlaváček zúčastnil Mezinárodního mistrovství Slovenska veteránů ve sportovní střelbě a absolvoval všechny disciplíny,které byly vypsány . Tedy, jak tři puškové disciplíny (LM 3x20, LM 60 a VzPu), tak i pistolové (LP, SP 30+30 a VzPi).

Letní malorážkové soustředění střelců SSK Slatina Brno v Prosiměřicích


Na počátku druhé poloviny letních prázdnin ve dnech 6. – 8. 8. 2023 uspořádal střelecký klub SSK Slatina Brno letní soustředění na střelnici v Prosiměřicích. Intenzivní trénink byl určen pro střelce a střelkyně v disciplínách sportovní a libovolná malorážka, pokročilejší střelci se rovněž věnovali tréninku polohového závodu 3x20. Akce se zúčastnili jak členové SSK Slatina Brno, tak mladí střelci z SSK Křenovice a SSK Miroslav.

Zlatá zpráva ze světového poháru v kuši

Na světovém poháru ve střelbě ze sportovních kuší konaného v Innsbrucku ve dnech 8.-10.6.2023 dosáhl fantastického výsledku Jakub Novák z SSK Sezemice, který zvítězil výborným nástřelem 395 bodů a vybojoval tak pro Českou republiku první historické zlato ve Světovém poháru a zároveň vytvořil nový český rekord. Ve druhém závodě SP to bohužel s výkonem 389 bodů na medaili nestačilo a obsadil neoblíbené 4. místo.

Napsali o nás: Střelecká revue květen 2023

Stránky

Subscribe to SSK Slatina RSS